Ambrosia Little Black Miracle - Agáta

Dostali jsme nové fotky Ambrosie - Agáty od jejích páníčků. Holčička roste do krásy, na fotkách je se svou velkou kámoškou Hérou - Concordia Legoscha.
Za fotečky moc děkujeme.

 

ambrosia ambrosia ambrosia

 
PF 2012

Přejeme všem krásné a pohodové Vánoce, mnoho štěstí a zdraví v novém roce! :)

 

pf2012

 
PLÁNUJEME ŠTĚŇÁTKA!

Na leden 2012 plánujeme vrh B! Pro naší Beatrice Princess Moravia Lord "Rajzí" jsme vybrali krásného černého psa ve Francii a to Multi. Ch. Dalakhlani des Terres d'Armor "TJ". Více info již brzy v sekci ŠTĚŇATA PLÁNUJEME. Zde je alespoň pár fotek "TJe".
V případě zájmu o štěňátko z tohoto spojení nás můžete kontaktovat již nyní.

 

 
Ally King Little Black Miracle - Calvin

Máme opět nové fotečky Calvina ve věku 9 měsíců, je to krasavec každým coulem :)

 

Ally Ally Ally

 

 
Beatrice Princess Moravia Lord & Arizona Little Black Miracle

Konečně nám přálo krásné počasí a tak jsme po delší době vyfotili naše stafí holky.

 

Ary Ary Ary Ary

Rice Rice

 
Ally King Little Black Miracle

Máme opět nové fotky pejska Ally King Little Black Miracle "Calvina". Roste z něj opravdu krásný pes, máme z něj velikou radost :)

 

Ally Ally

 
Aprillia Little Black Miracle

Dostali jsme nové fotky od majitelů Aprillie Little Black Miracle – Maggie, ve věku 8 měsíců, na kterých je se svým stafím kamarádem Argem.
Moc za fotky a zprávy o Meggie děkujeme, budeme se těšit na další!

 

Aprillia Little Black Miracle Aprillia Little Black Miracle Aprillia Little Black Miracle

 
Ally King Little Black Miracle

Dostali jsme další skvělé zprávy o úspěchu našeho jediného pejska z vrhu A a to Allyho alias Calvina. Calvin se zúčastnil dalších dvou výstav v Norsku a první den získal ocenění BOB PUPPY, rozhodčí Yolanda Magal (Izrael). Druhý den získal ve stejné třídě druhé místo, rozhodčí Maite Gonzalbo Lorenzo (Španělsko).
Silje, moc gratulujeme!

 

Ally King Little Black Miracle

 
Ally King Little Black Miracle

24. a 25.9. se Ally King Little Black Miracle – Calvin zúčastnil dvou výstav a s paničkou Silje si vedli naprosto výborně.
V sobotu získal krásné ocenění a to BOS PUPPY, rozhodčí André Brun (NO).
V neděli se umístil na druhém místě, rozhodčí Roy Fjerdingby.
Silje, moc gratulujeme a děkujeme za skvělou prezentaci Calvina!

 

Ally Ally

 
Speciální výstava - Rybníky u Dobříše

Dnes jsme se zúčastnili speciální výstavy pořádané klubem SBTC CZ. Účas byla opět veliká, o čemž svědčí počet přihlášených jedinců a to 193. Feny posuzoval rozhodčí Mr. Ortlieb Lothary (DE) a psy Mrs. Bianca Janssen (NL). S Arinkou jsem nastoupila do třídy dorostu, kde nám konkurovala také fenka z našeho vrhu A - Allegra Little Black Miracle (Žofka), byla to její premiéra ve výstavním kruhu a můžu říct, že si s páníčkem vedli skvěle :) S Rajzí jsem nastoupila do velice početné třídy otevřené, kde bylo přihlášeno 21 fen. A jak jsme tedy dopadli?

 

Arizona Little Black Miracle - VN1
Allegra Little Black Miracle - VN4
Beatrice Princess Moravia Lord - V3


Arizona Little Black Miracle Beatrice Beatrice Allegra LBM, Arizona LBM a Beatrice Princess ML Allegra & Arizona Arizona 
ÖSBC - klubová výstava

V neděli 4.9. jsme se zúčastnili rakouské klubové výstavy, posuzování se zhostila rozhodčí Mrs. Jean Loughborough (GB), Arizona byla přihlášená do třídy dorostu a Rice do třídy otevřené a dopadli jsme takto:

 

Arizona Little Black Miracle - VN2
Beatrice Princess Moravia Lord - V


Arizona Little Black Miracle

 
Ambrosia Little Black Miracle

Dostali jsme nové fotky půlroční Ambrosie (Agátky), za které moc děkujeme majitelce Katce.

 

Ambrosia Ambrosia

 
DUODANUBE Bratislava

V sobotu 20.8. jsme se s holkami zúčastnili MVP v Bratislavě, tento den posuzoval slovenský rozhodčí Pavol Seman, Arizona byla předvedená v dorostu, čerstvě půlroční :), Rajzí ve třídě otevřené a dopadli jsme takto:

 

Arizona Little Black Miracle - VN2
Beatrice Princess Moravia Lord - V4


 

V neděli 21.8. jsme se opět vydali směr Bratislava, opět jsme vystavovali obě holky, posuzovala německá rozhodčí Hassi Assenmacher a s krásnými posudky jsme se umístili takto:

Arizona Little Black Miracle - VN1
Beatrice Princess Moravia Lord - V


 
Arizona Little Black Miracle - 6 měsíců

Dnes je to již půl roku, co přišla na svět naše malá Arizonka a při té příležitosti jsme vyfotili pár nových fotek celé naší smečky.

 

Arizona Arizona Arizona Arizona Arizona Rice Rice Airo Airo

 
Světová výstava v Paříži 2011

Ve středu 6.7. jsme se vydali na cestu, směr Paříž, na světovou výstavu, kam jsme měli přihlášenou pouze Rajzí, protože malá Arizona by se věkem nevešla ani do třídy štěňat. Druhý den ráno jsme vyrazili na výstaviště, kde se konal Championnat de France 2011, fenky posuzovala paní rozhodčí Yolanda Nagler Magal. S Rajzí jsme nastoupily do velmi početné třídy otevřené (34 přihlášených fen), nakonec jsme obdržely známku VÝBORNÁ. Paní rozhodčí se rozhodně neostýchala zadávat velmi dobré.

 


V pátek 8.7. jsme se opět dostavili na výstaviště, kde se měla v odpoledních hodinách konat světová výstava psů. Opět jsme s Rajzí nastoupily do třídy otevřené, tentokrát se konkurence ještě o něco rozrostla (39 přihlášených fen) a od pana rozhodčího Christiana Jouanchicota jsme, jako předešlý den, obdržely známku VÝBORNÁ .
V tento den ale zabodoval otec našeho vrhu A – Devils and Fairies Flash Of The Blade, který obdržel v mezitřídě výborná 1 CACS a byl vybrán jako nejlepší pes z mezitřídy a třídy otevřené.

 

Chtěla bych moc a moc pogratulovat české výpravě, která si vedla na této prestižní výstavě více, než skvěle!

 
Ally King Little Black Miracle

Tento den, se Calvin úspěšně předvedl na další výstavě, od rozhodčí Lisbeth Mach (CH) získal ocenění BEST PUPPY! Malin, Silje, moc gratulujeme!

 

ally ally

 
Nové fotky našich Áčkařů

Během posledního měsíce jsme dostali od všech majitelů našich Áčkařů nové fotky.
Všem moc děkujeme za lásku a péči, kterou svým miláčkům věnují!

 

allegra allegra ally ally ambrosia ambrosia

aprillia aprillia

 
Arizona Little Black Miracle

Dnes jsme vyfotili pár foteček naší malé čertice a to Arizonky. Je jí 5 měsíců a roste neuvěřitelným tempem.

 

Arizona Arizona Arizona Arizona

 
NVP Mladá Boleslav

V sobotu 16.7. jsme se zúčastnili národní výstavy psů v Mladé Boleslavi, stafíky zde posuzoval rozhodčí Beradze Iuza (GEO). Hlavní vystavovanou měla být naše Rajzinka, ale bohužel začala hárat, tak jsme vyrazili pouze s Arizonou, která byla přihlášena do třídy štěňat. V kruhu si vedla dobře a vybojovala si známku velmi nadějná 2 .

 
Ally King Little Black Miracle

Dostali jsme nové fotky jediného klučíka z vrhu A, který žije v Norsku. Ally King alias Calvin byl v neděli 12.6. poprvé vystaven a ve třídě štěňat získal krásné druhé místo.
Moc gratulujeme!

 

Ally King Little Black Miracle Ally King Little Black Miracle Ally King Little Black Miracle

 
Klubová výstava Kolesa u Pardubic

Letošní klubovou výstavu posuzovali angličtí rozhodčí James a Barbara Beaufoy (Wyrefare kennel), celkem bylo přihlášeno 217 stafordšírských bullteriérů. Na této výstavě měla svou premiéru naše malá Arizona a vedla si naprosto výborně, do třídy baby bylo přihlášeno 9 fenek a naše holčička skončila na druhém místě s krásným posudkem. Do třídy otevřené, kde bylo přihlášeno 29 fen, jsem nastoupila s naší Rajzí. I přesto, že se krásně předvedla a měla velice pěkný posudek, si Rajzinka vybojovala velmi dobrou, což nás trochu mrzí, protože jediná výtka byla na její velikost. Níže se můžete podívat na její posudek.

 

"kompaktní černá fena s žíháním, příjemná hlava, dobře tvarovaná morda se správným skusem, správně tvarované, složené ucho, dobrý pohyb, mohla by být vyšší"

 

Také se na nás přijeli podívat Jana s Martinem a Žofinkou (Allegra Little Black Miracle). Doufám, že na další výstavě se potkáme již v kruhu ;o)

 

Arizona Little Black Miracle - velmi nadějná 2
Beatrice Princess Moravia Lord - velmi dobrá

 

Ari Beatrice, Arizona, Allegra Beatrice

 
Ambrosia Little Black Miracle

Dostali jsme nové fotky malé Agátky (Ambrosia Little Black Miracle), na kterých je s kamarádkou Hérou (Concordia Legoscha). Je vidět, že tam vládne naprostá pohoda :) Moc děkujeme majitelce Katce Hanišové za info a fotky.

 

Ambrosia Ambrosia Ambrosia Ambrosia Ambrosia Ambrosia

 
Výlet

V sobotu jsme vyvezli celou naší smečku na výlet, na hrad Landštejn, v jižních čechách. A cestou zpátky jsme se stavili omrknou zámek Červená Lhota. Výlet se nám moc líbil, proto se s vámi chceme podělit o fotky a vřele doporučujeme.

 

Landštejn Landštejn Landštejn Landštejn Landštejn Landštejn Landštejn Landštejn Landštejn Landštejn Landštejn Landštejn Landštejn Landštejn Landštejn

 
Beatrice slaví 2. narozeniny

Naše beruška Rajzinka slaví již své druhé narozeniny. Přejeme ti, holčičko naše, vše nejlepší a spoustu krásných let :)

 

Rice

 

Máme tě moooc rádi!

 
Aprillia Little Black Miracle

Také od rodiny Výborných, majitelů Aprillie - Meggie, jsme dostali nové fotky, na kterých je se svým parťákem Argem. Je to moc krásná holčička a zároveň malý ďáblík :o) Za info a fotky moc děkujeme a budeme se těšit na další.

 

Aprillia Aprillia Aprillia Aprillia Aprillia

 
Arizona Little Black Miracle

O krásném slunečném víkendu jsme vyfotlili nejmenšího člena naší smečky. S Arinkou trénujeme výstavní postoj na blížící se klubovou výstavu.

 

Arizona LBM Arizona LBM Arizona LBM

 
Allegra Little Black Miracle

Dostali jsme nové fotky od Jany a Martina, majitelů Allegry, alias Žofinky. Na fotkách vypadá jako její mamina Rajzí, když byla malá. Za fotky moc děkujeme a už se těšíme, až se uvidíme na nějaké výstavě :o)

 

Allegra Allegra Allegra

 
Procházka

Dnes jsme vzali s sebou na procházku foťák, abychom vyfotili celou naši smečku. Na fotkách Airo z Amidey (39 měsíců), Beatrice Princess Moravia Lord (23 měsíců) a Arizona Little Black Miracle (11 týdnů).

 

Arinka, Rajzí a Airo Arinka, Rajzí a Airo  Arinka Arinka

 
Ambrosia v novém domově

Dnes jsme dostali nové fotky od páníčků Ambrosie, ta sdílí domov se stafí kamarádkou Hérou - Concordia Legoscha. Určitě to budou velké kamarádky a moc jim to spolu sluší :) Za fotečky moc děkujeme.

 

Ambrosia Ambrosia Ambrosia

 
Nové fotky

Dnes jsme pro vás vyfotili naší malou dračici Arizonu, abychom s fotkami nezůstali pozadu :)
Našemu prckovi je už 9 týdnů, je až neuvěřitelné, jak ten čas letí...
Také jsme oprášili výstavní vodítko a zkusili si s Rajzí postoj, po štěňatech je opět ve výborné kondici :)

 

Ary Ary Ary Ary Ary Ary Ary Ary Ary Ary Rice

 
Aprillia v novém domově

Dnes večer dorazily fotky krasavice Aprillie z nového domova, na kterých je se svým kamarádem Argem - Cassidy Fabio Bohemia. Jsou z nich velcí kamarádi, prcek je prý Argovi věčně v patách :) Za fotky moc děkujeme :)

 

aprillia aprillia aprillia

 
Ally King v novém domově

Od páníčků Allyho jsme dostali nové fotky a zprávy, jak se mu daří v novém domově v Norsku. Má se naprosto skvěle a jeho panička Silje mu vytvořila nové stránky, na které se můžete podívat zde. A ještě pár fotek z nového domova :)

Ally Ally Ally

 
Allegra v novém domově

Hned v neděli nám přišly nové fotky Žofinky z nového domova. Je vidět, že si holčička rychle zvykla a je naprosto spokojená. Za fotky děkuju novým majitelům Janě a Martinovi :)

 

Allegra Allegra Allegra Allegra

 
Ally King Little Black Miracle

Dnes nám odcestoval i náš jediný chlapeček Ally King alias Calvin, přiletěla si pro něj nová panička. Ally bude posilou chovatelské stanice Bravestaff v Norsku. Celou cestu letadlem prý prospal, jsme rádi, že to tak skvěle zvládl :) Na letišti jsme si ho ještě naposledy vyfotili.

 

ally

 
Aprillia Little Black Miracle

Naše malá Aprilka odcestovala už ve čtvrtek se svými novými páníčky, kde na ní čekal psí kamarád - stafík Argo. Od nových majitelů máme zprávy, že malé říkají Meggie, s Argem jsou velcí kamarádi a umí povel sedni :) Je to opravdu šikovná holčička. Bohužel jsme si zapomněli Aprilku s novými páníčky vyfotit, tak se budeme těšit na fotky z jejího domova.

 
Allegra Little Black Miracle

V sobotu dopoledne nám odjela i naše malá Allegra, které budou doma říkat Žofinka :) Na Allegru žádný psí kamarád nečekal, proto si může užívat dosyta to své jedináčkovství. Od nových páníčků máme skvělé zprávy a to, že si malá rychle zvyká a je to jejich miláček :) Tentokrát jsme na focení nezapomněli a máme společné foto Žofinky s novými páníčky.

 

Allegra

 
Ambrosia Little Black Miracle

V sobotu odpoledne jsme se rozloučili i s Ambrosií, které říkají Agáta. Pro Agátku si přijeli noví páníčci s jejich roční stafbulindou Hérou, takže seznámení proběhlo přímo u nás. Myslím si, že holky budou rády, že si spolu můžou hrát :)
Na fotce Ambrosia s novými páníčky a kámoškou Hérou.

 

ambrosia

 

 
Štěňátka - 8. týden života

Z pěti štěňátek nám zbyla už jen dvě. Arizona, která zůstává v naší chovatelské stanici a Ally King, který v pondělí odlétá se svými novými páníčky do Norska. Tak se můžete podívat na fotky alespoň těchto dvou prcků :)

 

ally Arizona

 
Štěňátka - 7. týden života

Máme pro vás fotky našich štěňátek předtím, než se nám rozutečou do nových domovů.

 

ally arizona ambrosia allegra aprillia Všichni

 
Štěňátka - 6. týden života

Překrásný slunečný víkend jsme s prcky trávili hlavně venku a museli jsme zdokumentovat to jejich nadšení, samozřejmě nám při všem asistovali Airo s Rajzí. Na fotky se můžete podívat zde.
Nemůže chybět ani pár fotek ve "výstavním postoji" :o)

 

ally ally arizona arizona ambrosia ambrosia allegra allegra aprillia aprillia

 
Štěňátka - 5. týden života

Máme pro vás nové fotečky těch našich malých zlobidel s pokusem o výstavní postoj :o))
Všechna štěňátka jsou již rezervována a noví páníčci se na ně moc těší :o)

 

ally arizona ambrosia allegra aprillia

 
Štěňátka poprvé venku :o)

Dnešní krásný slunečný den jsme využili k seznámení našich prcků s venkovním prostředím. K nejaktivnějším útěkářům patřila Allegra, proto jí na fotkách příliš nespatříte :) Zato ostatní tři se promenádovaly jako "modelky" :) Samozřejmě nechybí ani náš mazánek Ally.

 

 
Štěňátka - 4. týden života

Štěňátka nám dorostla do čtyř týdnů a o víkendu jsme měli první návštěvy, nové páníčky našla Ambrosia a také Allegra. Vyfotili jsme pro vás ty (zatím) naše prcky. Co nevidět přidáme fotky i do společné galerie :)

 

ally ally arizona arizona ambrosia ambrosia

allegra allegra aprillia aprillia

 
Štěňátka - 3. týden života

Naši prckové jsou zase o týden starší, rostou neuvěřitelným tempem, což můžete vidět na fotkách, které pro vás máme. Z bedýnky už často slýcháme pokusy o štěkání a prckové pouští hrůzu na okolí svým "hrozivým" vrčením :)

 

Ally Arizona Ambrosia Allegra Aprillia

 
Štěňátka - 2. týden života

Z našich malých slepých válečků už se stali krásní medvídci :) Dnešním dnem všechna štěňátka překročila váhovou hranici 1 kg, koukají a začínají se vratkým krokem přemísťovat po bedýnce. Máme pro vás fotky ve dvou týdnech a doufáme, že příště už budou "akčnější" ;) Rezervace jsou stále možné.

 

ally ally arizona arizona ambrosia ambrosia allegra allegra aprillia aprillia

 
Štěňátka - 1. týden života

Naši nejmenší za sebou mají 1. týden života, rostou jako z vody, již více jak zdvojnásobili svojí váhu. Nasadili jsme jim rozlišovací obojky pro naši snadnější orientaci v bedýnce a nafotili jsme pro vás pár nových fotek štěňátek.

Rezervace jsou stále možné na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na telefonním čísle +420 775 366 362.

 

 

ally ally arizona arizona ambrosia ambrosia allegra allegra aprillia aprillia
 
MÁME ŠTĚŇÁTKA !!!

Jak se říká, i mistr tesař se někdy utne! Na rentgenu nám sice bylo potvrzeno 6 štěňátek, ale jak je vidět, tak jsme počítali a počítali, až jsme se přepočítali. Dnes ráno Rajzinka porodila 4 překrásné holčičky a 1 úžasného kluka. Všechna štěňátka se mají čile k světu a Rajzí se o ně pečlivě stará!

 

vrh vrh

 
52. den březosti naší Rajzinky

Dnešní návštěva veteriny pro nás byla velice radostná a tak trochu šokující, rentgenem nám bylo potvrzeno 6, ale možná až 8 štěňátek!!! Do porodu nám zbývá asi 10 dní, tak se necháme překvapit, jestli jsme dobře počítali :)

 

Těhule

 
3. narozeniny našeho Aira z Amidey

Dnes je to 3 roky, co se narodil náš Airoušek. Zlatíčko naše, přejeme ti všechno nejlepší a MÁME TĚ MOC RÁDI!

 

airo

 

 
Vrh A - Beatrice Princess Moravia Lord x Devils and Fairies Flash Of The Blade

Dnes je Rajzinka 42. den březí, bříško už se jí pěkně zakulacuje. Svoje „těhotenství" si užívá opravdu naplno, při každém pohybu v leže bručí jako medvěd :) Zato venku by to člověk skoro nepoznal, je stále velice aktivní :)

 

vrhA

 

 
Březost potvrzena ultrazvukem!

Máme radostnou novinu, pro všechny zájemce o štěňátko ze spojení Beatrice Princess Moravia Lord a JCH. Devils and Fairies Flash Of The Blade , naše Rajzinka je březí . Narození štěňátek můžeme očekávat kolem 20. února, k odběru tedy budou přibližně v polovině dubna. O dalším průběhu vás budeme samozřejmě informovat. Už se na malé válečky moc těšíme :)

 

 
Novoroční procházka

Dnes jsme vyrazili na procházku i s foťákem a tak přinášíme aktuální fotky našich psích miláčků.

 

Oba řádění ve sněhu milují :)

 

Procházka Procházka Procházka Procházka Procházka Procházka Procházka Procházka Procházka Procházka Procházka Procházka Procházka Procházka

 


Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
Tvorba www strnek pro chovatele - Webdesign for breeders and FCI kennels
TOPlist
© 2012 Little Black Miracle. Tvorba www